Restaurace

Otevírací doba restaurace pro veřejnost:

Pátek:  11.30 - 21.00
Sobota: 11.30 - 21.00
Neděle: 11.30 - 20.00

Poznámka: Aktuální informace ohledně případné změny otevírací doby restaurace (např. uzavřená společnost) naleznete na našem Facebooku.

Rádi pro Vás  po předchozí dohodě připravíme různé větší společenské akce – svatby, rodinné oslavy, pohřební hostiny, přátelská posezení, rauty, schůze, školení apod. i v době MIMO NAŠE OTEVÍRACÍ DNY.

V restauraci s letní zahrádkou a společenským sálem připravujeme klasická jídla české kuchyně a domácí moučníky. K pití podáváme moravská vína, regionální pivo, nealkoholické, alkoholické a teplé nápoje.

V lokálukrbem a kapacitou 35 osob podáváme převážně formou denní nabídky klasická jídla české kuchyně a domácí moučníky. Na našem baru najdete moravská vína, regionální pivo, nealkoholické, alkoholické a teplé nápoje.

Salónek restaurace s kapacitou 20 osob slouží k pořádání menších společenských akcí, jako školící místnost, společenská místnost pro ubytované hosty nebo v případě většího množství hostů k rozšíření služeb lokálu.

Velký společenský sál s kapacitou až 100 osob je určen k pořádání větších společenských akcí – plesy, přednášky, konference, svatby, teambuildingové akce, k zajištění prostor pro stravování větších skupin apod. Sál lze také využít jako místnost pro sportovní aktivity nebo prostor pro zkoušení muzikantů.

Při pěkném počasí můžete posedět na naší letní zahrádce s kapacitou 40 osob, kde si kromě vychutnávání klidu venkova, krásných výhledů na okolní kopce a zurčícího potoka můžete také vybrat z naší nabídky jídel a nápojů, děti mohou dovádět na našem dětském hřišti.

Využijte našich pobytových balíčkůrezervujte si u nás pokoj.

Fotogalerie restaurace

 

Aktuality

Sledujte nás na Facebooku: